728 x 90

Architektura Roku Województwa Śląskiego 2020 – konkurs dla projektantów i inwestorów

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Architektura Roku Województwa Śląskiego 2020 – konkurs dla projektantów i inwestorów

W tym roku zorganizowana zostanie 26. edycja konkursu dla projektantów i inwestorów “Architektura Roku Województwa Śląskiego 2020”. Zgłoszenia są przyjmowane 25 września. Wyników możemy spodziewać się w październiku. W związku z pandemią COVID-19 niewykluczone, że ogłoszenie wyników odbędzie się w formie online. Śląskie Dni Architektury Konkurs podzielony jest na kilka kategorii: dom jednorodzinny, wnętrze, mała

W tym roku zorganizowana zostanie 26. edycja konkursu dla projektantów i inwestorów “Architektura Roku Województwa Śląskiego 2020”. Zgłoszenia są przyjmowane 25 września. Wyników możemy spodziewać się w październiku. W związku z pandemią COVID-19 niewykluczone, że ogłoszenie wyników odbędzie się w formie online.

Śląskie Dni Architektury

Konkurs podzielony jest na kilka kategorii: dom jednorodzinny, wnętrze, mała forma, zrealizowane na terenie Śląska. Warto też zwrócić uwagę na kategorię Dzieło Eksportowe Śląskich Architektów. W tym przypadku nagrodzone zostanie dzieło zrealizowane poza granicami województwa.

Wspomniane wydarzenie ma na celu promocję regionu poprzez prace utalentowanych architektów. Ponadto organizatorzy chcą kształtować u obywateli świadomość architektoniczną. Nie oczekują hollywoodzkich produkcji. Doceniają przede wszystkim pomysłowość twórców.

We wspomnianym konkursie chętnie biorą udział młodzi architekci. W ten sposób mogą się wyróżnić na lokalnym rynku. Dodatkowo pokazują ważną rolę zrównoważonego środowiska zabudowanego.

lithobby
REDAKTOR
PROFIL

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *